חומרים וציוד לבניית ציפורניים – טיפים לרכישה נבונה

לא פעם אנו נתקלים בבנות אשר מסיימות קורס בניית ציפורניים מקצועי ומגיעות לשלב של התלבטות רבה לגבי בבחירת המוצרים, הציוד והחומרים לבניית ציפורניים אותם הן צריכות לרכוש על מנת להתחיל לעבוד בתחום בניית הציפורניים. קניה טובה של ציוד לבניית ציפורניים איכותי היא ללא ספק אחד השלבים הבולטים בדרך להצלחה שלך.

"רכישה נכונה של ציוד וחומרים לבניית ציפורניים איכותיים היא אבן דרך להצלחה"

ולכן החלטתנו להקדיש מספר דקות על מנת לתת לכן מספר טיפים אשר יסייעו לכן בתהליך בחירה של ציוד וחומרים לבניית ציפורניים:

מכונת שיוף לציפורניים :

מכונת שיוף לבניית ציפורניים היא מהדברים היותר חשובים אצל בונת ציפורניים מקצועית. מכונת שיוף היא כמו "כרטיס הביקור" שלך. מכונת שיוף מעידה על רמת המקצועיות של טכנאית הציפורניים, והמכון עצמו בעיניה של הלקוחה שלך. איכות המכונה תשפיע רבות על משך חיי המכונה והתפקוד שלה, ולכן מכונת השיוף נכנסת לקטגוריה של ציוד לבניית ציפורניים עליו לא נתפשר.

אבקת אקריל ונוזל אקריל:

אין כל ספק שבחירה בנוזל אקריל ואבקת אקריל בעלי איכות גבוהה היא קריטית. התרוממות של הציפורניים ונפילתן מהווים רק חלק קטן מההשלכות של שימוש באבקת אקריל ונוזל אקריל שלא באיכות מתאימה לכך. ולכן אבקת האקריל ונוזל האקריל נכנסים לקטגוריה של חומרים לבניית ציפורניים עליהם לא נתפשר.

ריהוט:

שולחן לבניית ציפורניים נוח ומתאים וכיסא עבודה בריא יאפשרו לך לעבוד בצורה רציפה ונוחה למשך שעות תוך שמירה על בריאותך. בעיות כגון כאבי גב, פרקים, וכו' שכיחות מאד אצל נשים העובדות בסביבת עבודה "לא בריאה", ולכן על הבריאות שלנו לא נתפשר.

מנורות סילר:

קיימים כמה סוגים שונים של מנורות סילר (UV), כאשר הפופולאריות ביותר הן: 9 וואט ו- 36 וואט. יבוש הסילר נעשה מהיר יותר ככל שעולה עוצמת המנורה. מנורות ה-UV משמשות אותנו גם ליבוש הג'ל .

קישוטים לציפורניים:

נכון שהקישוט הסופי הוא "רק" הפיניש האחרון של בניית ציפורניים, אך מצד שני זהו "המבחן" שלנו בעייני הלקוחה. מבחר גדול של קישוטי ציפורניים לבחירה, יתפרש בעיניה של הלקוחה כמקצועיות ויעיד על רמת המכון. בניית ציפורניים טוב ככל שי