שעוות רול ופחיות

 

שעווה חמה: נקראת גם שעווה מתקלפת שעווה יחודית אשר מתקשה על העצמה ולא נוזלית כמו השעווה הקרה שעווה זו נקראת אלסטו, השעווה היחודית ביותר של פראנס ביוטי.

 

שעווה קרה: שעווה קרה זו שעווה שמשתמשים בה לכל הגוף, שעווה נוחה לשימוש, הטיפול בשעווה מתבצע בטמפרטורה נמוכה, בעלת מבחר רחב מאוד של ריחות, וכוחות משיכה. ניתן להשיג שעוות קרות גם במחסניות שעווה.

שעווה מתקלפת שחורה
שעווה מתקלפת שחורה

שעווה מתקלפת שחורה לכל הגוף שעווה מתקלפת למריחה באזורים גדולים (בכל חלקי הגוף). השעווה השחורה הינה שעווה מתקלפת לאזורים גדולים בכל הגוף, שעווה גמישה ביותר

שעווה מתקלפת כחולה
שעווה מתקלפת כחולה

שעווה מתקלפת כחולה 800 מ"ל ללא בד ולכל הגוף חזקה במיוחד

שעווה מתקלפת אלסטו קרם
שעווה מתקלפת אלסטו קרם

שעוות אלסטו לבנה הינה השעווה החמה המובילה ביותר ,ללא נייר . בזכות מרקמה הרך והדובשני האלסטו מוכרת כשעווה הטובה ביותר בשוק העולמי.

שעוות מיקרוגל מתקלפת שחורה
שעוות מיקרוגל מתקלפת שחורה

מומלצת לשטחים גדולים בגוף. שעווה על בסיס שרף טהור, מה שנותן לה את הגמישות בזמן התלישה, אינה נשברת ואינה נקרעת בזמן התלישה.

שעווה קרה וורודה
שעווה קרה וורודה

שעווה ורודה 800 מ"ל בעלת כוח המשיכה גבוהה , אך עדיין נחשבת כשעווה עדינה. מכיוון שכמות הטלק מופחתת בתוכה.

שעווה קרה טבעית
שעווה קרה טבעית

שעווה טבעית 800 מ"ל הינה ללא ספק השעווה הנמכרת ביותר בעולם. כוח המשיכה שלה יוצא דופן תוך כדיי שמירה על העור לאורך כל הטיפול. תופסת אך ורק את השיער הכי חזק מבלי לתלוש את העור.

שעוות רולר טבעי
שעוות רולר טבעי

שעווה טבעית הינה ללא ספק השעווה הקרה הנמכרת ביותר בעולם. כוח המשיכה שלה יוצא דופן תוך כדי שמירה על העור לאורך כל הטיפול. תופסת אך ורק את השיער הכי חזק מבלי לתלוש את העור. רמת דביקות הגבוהה שלה מאפשרת טיפול על שיער קצר בכדי למנוע צמיחה גדולה ומכוערת. השעווה אינה נוזלת

שעווה מתקלפת למיקרוגל
שעווה מתקלפת למיקרוגל

שעווה מתקלפת לשימוש במקרוגל, מעולה לשימוש ביתי.

שעווה רולר וורוד
שעווה רולר וורוד

שעווה ורודה כוח המשיכה של השעווה הורודה נחשבת כשעווה עדינה. מכיוון שכמות הטלק מופחתת בתוכה. ניתן להשתמש בה לעור רגיל, לשיער בעל חוזק בינוני. אפשר להשתמש בה ביעילות וללא הסתבכות באיזור בו קיימים ורידים.

לפרטים נוספים וקבלת ייעוץ חייגו 08-9318103